top of page
Cart 4.jpg

ВІРТОЛІТНІ 
ЧАРТЕРИ ПО УКРАЇНІ

Дані, вказані на карті, є приблизними. Для більш точного розрахунку часу необхідно скласти маршрут на дату вильоту. На час польоту можуть впливати погодні умови, вітер та тимчасові зони NOTAM.

Cart 3.jpg

Вартість вертолітного чартеру розраховується індивідуально нашим диспетчером. 

Оплата оренди вертольота вважається погодинно (тільки літній час, не враховуючи очікування) в обидві сторони. Також у вартість включаються всі локальні витрати.

Всі гелікоптери нашого авіапарку доступні для оренди вертолітних чартерів і польотів на гелікоптері.

Для розрахунку вартості вертолітного чартеруЗв'яжіться з нами

Вибирайтепольоти на гелікоптері з HELISVIT. 

ВІРТОЛІТНІ ЧАРТЕРИ В УКРАЇНІ

Переваги вертолітних чартерів

ШВИДКІСТЬ

Крейсерська швидкість вертольота 200-240 км/год. Вертоліт летить прямою і не стикається з пробками, таким чином можна дістатися будь-якої точки України значно швидше, ніж на автомобілі. Враховуючи відсутність очікування та реєстрації в аеропорту, іноді вертолітний чартер швидше, ніж літак.  
без очікування в аеропорту

МОЖЛИВОСТІ

Посадку вертольота можна здійснити не тільки в аеропорту, а й у будь-якій точці за межами міста або на спеціалізованому майданчику в межах міста. Таким чином, можливості вертольота значно більші, ніж у літака, оскільки вертоліт практично не органічний у території пересування та посадки.

Комфорт

Вертолітні чартери – це новий рівень комфорту пересування. Під час польоту всі пасажири можуть користуватися телефонами і гаджетами, і навіть дивитися фільми і слухати музику. Гарнітура (навушники) у гелікоптері має блютуз і підключається до будь-якого пристрою. Крім того, ви можете посадити вертоліт у будь-якому зручному для вас місці (згідно з маршрутом).

БЕЗПЕКА

Навіть при відмові двигуна, зупинці подачі палива, виходу з ладу кермового гвинта, пілот робить безпечну посадку в режимі авторотації.  Авторотувати вертоліт вміє будь-який пілот. Наші пілоти мають наліт не менше 500 

ЗАМОВИТИ ПОЛІТ НА вертольоти

Отправлено. Спасибо!

Polyot_na_vertolete.jpg
bottom of page